Pasirašykite už visuomenininkų ir TS sąrašą į EP rinkimus

Žemės Referendume Tautininkų Sąjunga apsiėmė Vilniaus apskrities koordinavimu, taip pat sėkmingai ir neesminių trūkumų šalinimo metu. Nedaug beliko iki balandžio 10 d., o parašų dar trūksta... Dėkingi kiekvienam pasirašančiam ir suteikiančiam galimybę kandidatuoti į Europos parlamentą, siekti išsaugoti Lietuvą tautinę stiprių valstybių sąjungoje. Nepasiduokim žlugdančiom partijom ir neleiskim Lietuvai užgęsti "Van Rompėjaus" diegiamame chaose.

Pasirašydami už Tautininkų Sąjungos dalyvavimą EP rinkimuose Jūs galite mirtinai išgąsdinti sistemines biudžetines partijas, nes jos pamatys realią konkurenciją, su Jūsų pagalba mes galime aplenkti LSDP ir TS-LKD.

Visuomenininkų ir Tautininkų Sąjungos sąrašas Europos Parlamento rinkimuose
Kaip paremti tautininkų sąrašą Europos parlamento rinkimuose elektroniniu būdu?

Tautininkų sąjungai reikia jūsų paramos, kad jos kandidatų sąrašas būtų įregistruotas Europos parlamento rinkimuose ir jūs turėtumėte galimybę rinkimų metu rinktis kovingą komandą, pasiryžusią kautis Briuselyje už Lietuvos interesus. Tą jūs galite padaryti neatsitraukdami nuo kompiuterio - tik turėkite su savimi prisijungimo prie savo elektroninės bankininkystės sistemos duomenis ir įvykdykite 9 paprastus žingsnius, kurie parodyti žemiau.

1 žingsnis. Eikite adresu https://aikis.vrk.lt - jis nukreips jus į Elektroninių valdžios vartų puslapį. Jame jums reikės pasirinkti prisijungimo būdą - paprasčiausia tai padaryti per jūsų elektroninės bankininkystės sistemą (jei tai jums tinka, rinkitės "Bankas").

2 žingsnis. Iškilusiame lange pasirinkite savo banką.

3 žingsnis. Jūs būsite nukreiptas į savo banko tinklalapį. Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės sistemos (paveikslėlyje - prisijungimo prie Swedbank puslapio pavyzdys).

4 žingsnis. Savo banko elektroninių paslaugų puslapyje pasirinkite prisijungimo prie Elektroninių valdžios vartų paslaugą (paveikslėlyje - Swedbank pavyzdys). 

5 žingsnis. Bankas grąžins jus į Elektroninių valdžios vartų tinklalapį, kuriame jau rasite savo vardą, pavardę ir asmens kodą. Spauskite mygtuką "Patvirtinti".

6 žingsnis. Pasirinkite rinkimus - 2014 m. gegužės 25 dienos rinkimus į Europos parlamentą.

7 žingsnis. Partijų sąraše susiraskite Tautininkų sąjungą ir šalia pažymėkite varnelę. Apačioje spauskite mygtuką "Paremti".

8 žingsnis. Patvirtinkite, kad tikrai remiate Tautininkų sąjungą. Spauskite mygtuką "Taip".

9 žingsnis. Jei viską atlikote teisingai, partijų sąraše šalia įrašo "Tautininkų sąjunga" turėtumėte pamatyti "Parėmiau". Deja, jūsų parašo nepakanka. Informuokite apie tokią galimybę savo draugus, šeimos narius - paagituokite ir juos taip pat paremti Tautininkų sąjungą!

 

PASTABA: Jeigu pasirašėte už Tautininkų sąjungą elektroniniu būdu, nebedarykite to popieriniame parašų rinkimo lape, jeigu jums būtų pasiūlyta jame pasirašyti. Aptikusi dubliavimąsi, VRK panaikins abu jūsų parašus!

Kiekvienas rinkėjas gali paremti tiek išsikėlusių kandidatų, kiek jis pageidauja, tačiau tik po vieną kartą, tai darant arba elektroniniu būdu, arba pasirašant vardiniuose parašų rinkimų lapuose.
Iki balandžio 9 d. pasirašyti galima ir parašų rinkimų lapuose. Tai padaryti galite Tautininkų Sąjungos rinkimų štabe Vilniuje (Pamėnkalnio g. 2 ) bei Geltonoje palapinėje V. Kudirkos aikštėje Vilniuje.
Telefonas pasiteirauti 865313428.