Kur ir į ką esame stumiami (vejami) ir kam privalome priešintis saugodami Tautą

Žemės Vardu lt

Žemgrobystė...Tiem, kurie dėsto apie užsienio investicijas, esą dėl jų nebuvimo - Lietuvos žlugdymas, to pasekoje emigruos dar daugiau piliečių...
- Atsakymas kaip iš tiesų yra, kur ir į ką esame stumiami (vejami) ir kam privalome priešintis saugodami Tautą.

Užsienio investicijos nėra ir niekada nebus sudomintos Lietuvos klestėjimu. Jos buvo ir bus sudomintos tik išgauti maksimalų pelną nuo padarytų investicijų, o vietiniai senbuviai su visomis teisėmis ir pretenzijomis tik trikdis... pelnui išgauti. Todėl jie bus stumiami iš tėvonijos svetur, o į jų vietą bus importuojama pigi darbo jėga iš trečių šalių. Tai tik sukels dar vieną emigracijos bangą.

Žlunga ekonomika - ekonomika dėl to žlunga, jog visos gamybos priemonės pereina į užsieniečių rankas. Pinigų srauto cirkuliacija aiškiai parodo kur patenka mūsų uždirbti pinigai. Už dujas mokam rusams, už naftą norvegams, už bankų paslaugas švedams, (už gėla vandenį ar nereiks greit mokėti estams kai Lietuvoj neturėsim… už gimtą žemę taip pat - kieno rankose ji bus) ir t.t. Tai reiškia, jog mūsų pinigai palieka mūsų valstybę ir nustoja kurti kitiems verslams pridėtinę vertę ir tuo pačiu mokesčius valstybei. Dėl to, kitos verslo šakos praranda pajamas, nes dėl paminėtų faktų, mūsų šalies piliečių prekių krepšelis mažėja. O tai atsiliepia ir verslui ir valstybei, surenkant mokesčius. Tad kai visiems susimokame, pagalvokite, kas lieka mums? (Taip toliau ir už savo šalyje užaugintą maistą mokėsim ne saviem, o svetimom užsienio korporacijoms, ne tik už maistą, bet ir už tos pačios žemės nuomą, norėdami patys ją dirbti.)

Jei manote jog mums reikia pritraukti investicijas ir kurti darbo vietas, tai mes galime investuotojams sudaryti tokias sąlygas nuomos pagrindu. Prašom, tegul investuoja, kuria darbo vietas. Tad finansinės galimybės tik dar labiau tampa patrauklios.

http://www.youtube.com/watch?v=0fFkEA-E-zQ - ką čia galima ir bepridurti prie šių vaikų žodžių...

 

Latvija virsta dirvonu. Eilėje - Lietuva

Vakariečiai superka trečiąjį pasaulįVakariečiai superka trečiąjį pasaulį

 

Signataras Endriukaitis - užsimena apie agro-kolonializmą