Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo Akto signataro Zigmo Vaišvilos 2014-03-06 d. 13 val. Spaudos konferencija Seime

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo Akto signataro
Alkas.lt Z.Vaišvilos spaudos konferencija dėl D.Grybauskaitės pateiktų melagingų duomenų VRK (video)

Kubiliau... - Ka?DĖL PRETENDENTĖS Į KANDIDATUS DALYVAUTI 2014-05-11 RESPUBLIKOS PREZIDENTО RINKIMUOSE DALIOS GRYBAUSKAITĖS VYRIAUSIAJAI RINKIMŲ KOMISIJAI PATEIKTŲ MELAGINGŲ DUOMENŲ

Signataras Zigmas Vaišvila pateiks informaciją apie Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, siekiančios dalyvauti 2014-05-11 Respublikos Prezidento rinkimuose, LR vyriausiajai rinkimų komisijai pateiktus melagingus duomenis apie save.

Vadovaujantis įstatymų reikalavimais Zigmas Vaišvila šiuo klausimu kreipiasi į LR vyriausiąją rinkimų komisiją dėl privalomų veiksmų atlikimo, taip pat papildo LR Seimui š.m. sausio 16 d. pateiktą prašymą dėl apkaltos Prezidentei D. Grybauskaitei. Klausimas dėl apkaltos Prezidentei perduotas Seimo frakcijoms, kurios turi šiuo klausimu pasisakyti š.m. kovo 10 d. prasidedančioje Seimo sesijoje.  šių pateiktų melagingus duomenis apie save.

Konservatorių partija kreipėsi į Seimą dėl diskusijos apie kai kurių asmenų, taip pat ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo Akto signataro Zigmo Vaišvilos tariamo atstovavimo Rusijai. Zigmas Vaišvila sutinka tai diskutuoti Seime ir džiaugsis kuo didesniu viešumu dėl šio klausimo.

Spaudos konferencijoje signataras atskleis šio konservatorių partijos elgesio jo atžvilgiu ištakas ir priežastis.

Zigmas Vaišvila į spaudos konferenciją kviečia savo mokslo studijų Vilniaus valstybiniame universitete studijų draugą ir konservatorių partijos pirmininką Andrių Kubilių pasidalinti nuomone apie jo studijų draugo Zigmo Vaišvilos išvykimą į Dubną. Signataro nuomone, spaudos konferencijoje būtų labai prasmingas konservatorių partijos vadovybės ir šios partijos jaunimo dalyvavimas, kas padėtų išvengti jaunimo ir visuomenės klaidinimo.

Alkas.lt Z.Vaišvilos spaudos konferencija dėl D.Grybauskaitės pateiktų melagingų duomenų VRK (video)

Istorikai: D.Grybauskaitė pasakė tik dalį tiesos