UŽ LITĄ

Lietuva klastoja duomenis, kad įsivestų eurą (video)

Paskelbta: 2014-01-31 17:25 Autorius: ekspertai.eu
Taip ir norisi paklausti premjero ir prezidentės: „Ar gražu taip klastoti ir taip nesąžiningai elgtis pensininkų atžvilgiu? Ar negėda prieš Europą?“ Nuotr. Alfa.lt
Taip ir norisi paklausti premjero ir prezidentės: „Ar gražu taip klastoti ir taip nesąžiningai elgtis pensininkų atžvilgiu? Ar negėda prieš Europą?“ Nuotr. Alfa.lt

Signataras, nepriklausomas finansų analitikas Valdemaras Katkus sausio 6 dieną LRT laidoje „Teisė žinoti” atskleidė, kad Lietuva neatitinka Mastrichto kriterijų. Kad tai nuslėptų, Lietuvos valdžia „pagražino” ir neįtraukė į 2014 metų biudžetą 1 milijardo skolos, kurią privalo grąžinti pensininkams. Skaityti toliau...

YouTube komentaras: "BK" - 222 straipsnis.
Apgaulingas apskaitos tvarkymas
1. Tas, kas apgaulingai tvarkė įmonės buhalterinę apskaitą arba paslėpė, sunaikino ar sugadino apskaitos dokumentus, jeigu dėl to negalima visiškai ar iš dalies nustatyti įmonės veiklos, jos ūkinės, komercinės, finansinės būklės ar jos rezultatų arba įvertinti turto, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki ketverių metų.
2. Už šiame straipsnyje numatytas veikas atsako ir juridinis asmuo.

Iniciatyvinė grupė į VRK atnešė pareiškimą dėl referendumo už lito išsaugojimą surengimą

R.Garuolio nuotr.Šiandien, vasario 21 dieną, Tautininkų sąjungos nariai ir bendražygiai į Vyriausiosios rinkimų komisijos pastatą atnešė pareiškimą dėl referendumo už lito išsaugojimą.

Iniciatyvinė grupė siūlo keisti Konstituciją, kad Lietuvoje nacionalinė valiuta būtų tik litas, o pinigų emisiją galėtų atlikti tik Lietuvos bankas.

Referendumo iniciatoriai taip pat siūlo Konstitucijoje numatyti, kad sprendimas pakeisti nacionalinę valiuta kitais pinigais galėtų būti priimtas tik privalomuoju referendumu.

Vienas iniciatyvinės grupės narių Romualdas Ozolas pareiškė, kad tokiu svarbiu klausimu šalies piliečiai turi išreikšti savo nuomonę.

Kad referendumas būtų surengtas, iniciatoriai turi surinkti ne mažiau kaip 300 tūkst. rinkimų teisę turinčių piliečių parašų.

Lietuva eurą ketina įsivesti 2015 metais.

Z.Vaišvilos spaudos konferencija: Lietuvos valdžios melas dėl euro (video) 2014 01 22

Z.Vaišvila: Kodėl mus stumia į euro zoną?

Vasario 6 d. Seime įvyko Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos„Kodėl mus stumia į euro zoną?“.

Šių metų sausio 23 d. spaudos konferencijoje Z.Vaišvila įvardino nepagrįsto eksperimento su mūsų valstybe – euro įvedimo Lietuvoje kainą – pensininkų ir kultūros darbuotojų interesų aukojimą.

Šioje spaudos konferencijoje Z.Vaišvila atskleidė valdžios siekio be Tautos valios ir tylomis bet kokia kaina įstumti mūsų valstybę į euro zoną tikruosius tikslus. Tuo pačiu signataras pakomentavo ir kai kurias su tuo susijusias Lietuvos stojimo į Europos Sąjungą sutarties peripetijas.

2014-02-06 spaudos konferencija Seime.doc - 2014-02-06 ZV Seimui ir Vyriausybei del eurо.doc

 

Inicijuojamas referendumas dėl euro įvedimo

Referendumo prieš žemės pardavimą užsieniečiams iniciatyvinė grupė nenuleidžia rankų. Ji rengiasi atsiklausti Tautos dėl 2015 m. planuojamo euro įvedimo.
 
Penktadienį naujienų agentūros ELTA konferencijų salėje referendumo idėjos rengėjai kalbėjo, jog euro įvedimas yra žingsnis prieš piliečių valią, o Lietuva dar nėra pasirengusi įsivesti bendros ES valiutos.
 
Nepriklausomybės Akto signataras Romualdas Ozolas teigė, kad Konstitucijoje yra numatyta, jog pagrindiniai valstybės klausimai yra sprendžiami referendumu, o valiutos keitimas - vienas tokių.
 
"Baltijos šalių puikaus susitvarkymo su krize faktorius buvo tai, kad jos galėjo naudotis savo nacionalinėmis valiutomis. (...) Kol vyks pasirengimas referendumui, valdžia turės galimybę tautai išaiškinti, kodėl vis dėlto skubama ir, jei išaiškins taip įtikinamai, kad tauta balsuos pagal ją, vadinasi, bus toks laisvas pasirinkimas. Dabartinis euro įvedimo projektas yra dar vienas prievartos prieš lietuvių tautą aktas", - sakė signataras.
 
Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka teigė, jog euro įsivedimas Lietuvai kainuos maždaug 1 mlrd. litų. Jis euro įvedimą palygino su 1940 m. prievarta Sovietų Sąjungos Lietuvai primestu rubliu.
 
"Dabar nėra 1940 m. ir manau, kad tauta atstovės savo vertybes ir savo teisę nuspręsti", - sakė jis.
 
Pasak jo, Lietuva siekia įsivesti valiutą, ant kurios nebus nė vieno lietuviško žodžio. "Ant rublio bent jau buvo užrašyta lietuviškai, nors ir buvo įvestas prievarta", - teigė J. Panka.
 
Ekonomistas, signataras Audrius Rudys kalbėjo, kad nors stojimo į ES sutartyje yra sąlyga, kad euras būtų įvestas, tačiau nėra nurodyta data.
 
"Yra pažymėta, kad euras bus įvestas tada, kai valstybė pribręs. Euro įsivedimas yra mūsų įsipareigojimas, tačiau data yra iš esmės laisvas valstybės pasirinkimas", - sakė A. Rudys.
 
Šaltinis: www.respublika.lt
 
 
 
 
Petras Auštrevičius pasakoja įspūdžius iš vakar Seime vykusios diskusijos su Europos Komisijos atstovu B.Angel apie eurą. Kviečiame žiūrėti visą diskusiją adresu http://bit.ly/1bn3hNm — with Petras Austrevicius at Lietuvos Respublikos Seimas.
 
Auštrevičiaus pasakos:
https://www.facebook.com/photo.php?v=10152206817619233&set=vb.76783564232&type=2&theater
 
 
Euro įvedimo poveikio šalies ekonomikai kiekybinio "vertinimo" "apžvalga":
http://www.lb.lt/euro_ivedimo_poveikio_salies_ekonomikai_kiekybinio_vertinimo_apzvalga
 
 
 
 
YOUTUBE:
Lito išsaugojimas būtinas. Finansinė vergovė. Rolandas Paulauskas