P.Valickas: - Koalicija be KOMUNISTŲ 2016-10-30   
LNK kultūra - KK2 (KaKa-Du) operatyvioji VATA puola signatarą Zigmą Vaišvilą.

Zigmas Vaišvila. Susivokime, kas vyksta 2016-03-23

Pranas Valickas. Deržavos pabaiga

Pranas Valickas. Kodėl arabai nenori mūsų Sirijoje


K.V. Ar tai galima būtų vadinti ilgesingu „žento“ laišku Jūsų dukrai?

 

Pranas Valickas. Europos negrų imperija arba migracijos užsakovai

P.V.: "Baltus išgalvojo vokiečiai ir taip mus atkerta nuo mūsų istorijos, o pastarąją vokiečiai pasisavina."   Lietuva.docx   Latium ir Laeti.docx

Pranas Valickas. Apie socialinę valstybę ir vartotojų visuomenę.doc

Pranas Valickas. Gaublio klube pasakoja apie Naująją Pasaulio Tvarką. (Tautininkai vardan tiesos 2)

P.V. Rusija griauna Volstryto naftos kainų nustatinėjimo monopoliją.

P.Valickas. Ko gero pasaulis nelabai džiaugsis gavęs pigios naftos.

 

ANTRA DALIS: Pranas Valickas. „Originalas“ tikrų tikriausia klastotė 
''Originalas'' tikrų tikriausia klastotė.docx
PIRMA DALIS: Pranas Valickas - Kita Jogailos istorija. (Tautininkai vardan tiesos...) 
Krėvos unijos klastotė.docx      Šarlatanai.doc      Istorija apie istoriją.docx)

Arvydas Šliogeris - Lietuvos elgesys protu nepaaiškinamas

Zigmas Vaišvila: Grybauskaitė - Porošenko - Erdoganas 2015-11-28.doc

Z.Vaišvila. Birželio 3-iosios grupė: Mūsų valstybės tikslas ir kas jį įgyvendins

Sudarykime sąlygas nuolatiniams Lietuvos gelbėtojams išeiti į užtarnautą poilsį

B3 sp. konf. Seime (video) | 2015 11 02 atsakymai į klausytojų klausimus

Projektas: LR SEIMO NUTARIMAS DĖL REFERENDUMO SKELBIMO DĖL LISABONOS SUTARTIES, IŠ DALIES KEIČIANČIOS EUROPOS SĄJUNGOS SUTARTĮ IR EUROPOS BENDRIJOS STEIGIMO SUTARTĮ, RATIFIKAVIMO      nutarimo projektas.doc       projekto aiškinamasis raštas.do

[TTIP] Kam naudinga laisvosios prekybos sutartis su JAV

<..>...visa ES patenka į korporacijų rankas bei valdžią, o bet kokie suvereniteto likučiai dingsta visiškai. <..>

 

Zigmo Vaišvilos ir Audriaus Nako pareiškimas Mogerini

 

Pranas Valickas 2015-9-19 "Galų gale musulmonų bus daugiau negu mūsų.docx"
Pranas Valickas 2015-9-11  " 25 požymiai, kad Pasaulinio Elito laivas skęsta.docx   ;   25pozymiai*.doc " - ? -
" skaityk ir platink kuo plačiau "


Sveiki, kolegos, patriotai, bendražygiai.
Jau turim elektroninę peticiją PRIEŠ PRIVERSTINĘ IMIGRACIJĄ. Ją galima rasti šiuo adresu:
http://peticijos.lt/visos/71826
Platinkime ją visais įmanomais būdais. https://www.facebook.com/priesimigracija/timeline bei paklausiant ar norėtų pasirašyti ir popierinę peticiją, o gal ir prisidėti ją renkant.

Sausio 13-osios byla: D. Raulušaitis – melagis, V. Landsbergis – veidmainis, G. Landsbergis – žodžio netęsėtojas, D. Grybauskaitė – kolaborantų globėja

 

Zigmas Vaišvila „Rugpjūčio 23-iosios klausimai Lietuvos (ar Rusijos?) ura-patriotams“, 2015-08-25

 

„Rugsėjo 2 d. yra numatytas VRK posėdis, kuriame turėtų būti priimtas sprendimas inciatyvinei grupei „Talka: už Lietuvos valstybinę kalbą“ išduoti parašų rinkimo lapus. Tikimasi, kad parašų rinkimo lapai bus išduoti apie rugsėjo 5 d. Tuomet ketiname kviesti visas visuomenines bei politines organizacijas prisijungti prie parašų rinkimo talkos. Visus galinčius prisidėti prie iniciatyvinės grupės veiklos jau dabar kviečiame rašyti mums el. paštu talka.kalba@gmail.com, “ – sako iniciatyvinės grupės narys, politologas V. Sinica.

Visuomenininkai kviečia piliečius pasirašyti dėl valstybinės kalbos statuso išsaugojimo

 

Z. Vaišvila. Bankrutuojanti Graikija skolų negrąžins: negrįžtamai į prarają nukeliaus ir 327,2 mln. euro iš Lietuvos biudžeto

Z.Vaisvila Dėl rimtų konservatoriaus pareiškimų kreiptąsi į prokuratūrą

Z. Vaišvila. Pagerbdami Medininkų aukas atsisakykime bent melo

A. Nakas: Lietuvą valdantys populistai seniai nusipelnė Lukiškių narų. Nes Lietuvoje nėra mirties bausmės už Tėvynės išdavystę

2015 m. liepos 15 d. Zigmas Vaišvila. Birželio 3-iosios Forumo prasmė. V dalis – Graikija atidengė Europos Sąjungos veidą.

2015 m. liepos 9 d. Zigmas Vaišvila. Birželio 3-iosios Forumo prasmė. IV dalis – Graikija patvirtino Birželio 3-iosios tiesas

2015 m. liepos 2 d. Zigmas Vaišvila. Birželio 3-iosios Forumo prasmė. III dalis – Kodėl reikia būti piliečiais ir telktis?

2015 m. birželio 25 d. Zigmas Vaišvila. Birželio 3-iosios Forumo prasmė. II dalis – Kodėl valdžia iš mūsų tyčiojasi?

2015 m. birželio 20 d. Zigmas Vaišvila. Birželio 3-iosios Forumo prasmė. I dalis – Susivokime, kur atsidūrėme.

 

2015 m. Birželio 3 d. Lietuvos mokslų akademijoje vyko – forumas „Mūsų valstybės tikslas“ (video)

 

Peticija: „KEIPIMASIS VARDAN LIETUVOS“

 

Signatarų spaudos konferencija dėl Lietuvos išstojimo iš euro zonos (tiesioginė transliacija, video)

2015-05-14 d. signatarų spaudos konferencijos Seime komunikatas.doc   FORUMAS - pranešimas spaudai-2015-05-13.doc   kreipimasis į Seimą ir LB dėl išimtų litų nenaikinimo-2015-05-14.doc

Zigmas Vaišvila: „Kviečiu V. Landsbergį ir Prezidentę D. Grybauskaitę parodyti pavyzdį kitiems – pradėti nuo jų abiejų saviliustracijos!..”

Zigmas Vaišvila: Lietuva nusipelnė tik šunėko vaidmens?

valstybe-diena-mindaugo-mikuleno-pies

Signatarų spaudos konferencija „Forumas MŪSŲ VALSTYBĖS TIKSLAS“ (tiesioginė transliacija)

Gegužės 7 d. 9.30 val. Seimo konferencijų salėje įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų, pasirašiusių „Kreipimąsi Vardan Lietuvos“, spaudos … Skaityti toliau →

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją iš Seimo galima bus stebėti internetu ČIA arba ČIA.

Balandžio 23 d. 9.30 val. įvyks Nepriklausomybės Akto signatarų Zigmo Vaišvilos, Eimanto Grakausko ir Seimo nario Audriaus Nako spaudos konferencija Seime.


Signatarai ir Seimo nariai kreipiasi į Seimą ir Seimo Pirmininkę Loretą Graužinienę dėl 2012 metų spalio 14 dienos referendumo, kuriuo Tauta didele balsų persvara nepritarė naujos atominės elektrinės Lietuvos Respublikoje statybai, neatidėliotino įvykdymo (34,09 % dalyvavusių pritarė atominės elektrinės statybai, 62,68 % − nepritarė).

Spaudos konferencijoje prelegentai aptars neįvykdytą Tautos valią ir neįvykdytą Seimo pavedimą Vyriausybei dėl šio referendumo sprendimo įgyvendinimo, taip pat šio pasipriešinimo Tautos valiai priežastis ir pasekmes.

Kreipimasis dėl 2012–10–14 d. referendumo rezultatų įgyvendinimo [pdf]

Tai KALBA... Atvira ir drąsi kalba

Pagarba Bronislovui Genzeliui.
youtube.com/watch?v=hO-vRx38hFE  B. Genzelio kalba, pasakyta per Romualdo Ozolo laidotuves 2015 m. balandžio 9 dieną

Tokie kaip R.Ozolas kuria revoliucijas, o jų vaisiais naudojasi niekšai (video)

Bronislovas GENZELIS, Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras, filosofas, profesorius:

" Ši savaitė man be galo graudi, nes netekau dviejų draugų: Algirdo Patacko ir Romualdo Ozolo. Su R.Ozolu aš pažįstamas jau daugiau kaip 50 metų. Kai jis dirbo „Kultūros baruose“, mes universitete kūrėme pirmąjį Tarybų Sąjungoje filosofinį žurnalą „Problemos“ ir jis išėjo iš „Kultūros barų“ čia. Nors jis oficialiai buvo dėstytojas, iš tiesų jis buvo „Problemų“ redaktorius. Dabar daug kam nepatogu kalbėti apie šį žurnalą, nes tai buvo pirmasis žurnalas, kuris sakė tiesą. R. Ozolas yra vienas iš tų, kuris neparašė nė vieno žodžio netiesos. Mes sakydavome, kad visko sakyti negalima, bet galima daug nesakyti, o svarbiausia nesakyti to, ko iš tiesų negalvoji. R.Ozolas nė vieno sakinio ar žodžio nebuvo ištaręs, jei to negalvoja, nesvarbu, kokiuose postuose jis dirbo.

Jis buvo vienas iš Sąjūdžio iniciatorių. Kartais su sąjūdininkais pasikalbame ir labai nesmagu, kad pamirštami tie, kurie buvo pirmaeiliai Sąjūdyje. O tie, kurių visiškai nebuvo Sąjūdyje, dabar skelbiami Sąjūdžio lyderiais. Negana to, net Tarybų valdžia nebandė teisti R.Ozolo, o Nepriklausomoje Lietuvoje jį bandė teisti, nors niekas nežino, už ką. Policija suklastojo dokumentus ir visų instancijų teismai pripažino, kad dokumentai suklastoti. Aš neseniai parašiau prokuratūrai, kad ši byla būtų atgaivinta, nes juk Palaičio laikais net policijos viršininku tapo žmogus, kuris dirbdamas Izraelyje klastojo dokumentus ir dėl to buvo išvytas iš diplomatinės tarnybos be teisės dirbti tokį darbą. O mūsų kai kuriems veikėjams atrodo, kad toks žmogus gali vadovauti Vilniaus policijai. Nors jis kartą net per televiziją pareiškė, kad sąjūdininkus pastatys į vietą. Todėl niekaip negaliu pamiršti vienų žodžių: idealistai, tokie kaip R.Ozolas, kuria revoliucijas, vykdo pragmatikai, o pačiais revoliucijos vaisiais naudojasi niekšai. Lietuvoje mes šitai matome.

Mane pritrenkė, kad prieš porą dienų R.Ozolo parengtas istorinės atminties įstatymas, kuris buvo labai kvalifikuotas, Seimo buvo atidėtas ar atmestas. Tai rodo, kad mūsų kai kurie seimūnai dar iki šiol bijo istorinės atminties, kad nebūtų iškrapštyta tai, kas buvo rašyta, ką žmonės šlovino. Visgi mes turime garsiai kalbėti, kad niekšas buvo niekšu ir lieka niekšu, nesvarbu, kokios partijos rūbus jis apsivilks.

Šiandien lyg ir ne ta proga apie tai kalbėti, bet kadangi R.Ozolas už tai kovojo, visi šie teismai, galima sakyti, sutrumpino jo gyvenimą. Aš žinau, kaip jis reaguodavo į tuos pseudoteismus, nepaisant to, kad daug kas ramino. Kaip jaustis, kad tavo valdžia, už kurią tu kovojai, policija, kur pakankamai niekšų, teisia tokius žmones. Romualdai, tavo idėjos, už kurias tu kovojai, anksčiau ar vėliau bus realizuotos ir viskas atsistos į savo vietas. Dabar tik laikini nesusipratimai.

Kodėl taip atsitiko. Mes visi kalti. Pripažįstu vieną R.Ozolo kaltę. Jis buvo išrinktas 1993 metais Sąjūdžio pirmininku, bet senasis pirmininkas nepanoro užleisti posto. Todėl jis tik pasimuistė, nes nenorėjo, kad pasirodytų, jog pešasi dėl posto. Pasirodo, jau Sąjūdžio laikais galima buvo neužleisti posto. Apie tai mes privalome rašyti, apie tai R.Ozolas rašė ir tokia istorinė tiesa turi būti žinoma nepaisant to, ar dar kartą Seimas atmes šį įstatymą. Romualdai Ozolai, būk tikras, kad tavo idėjos nemirtingos ir tu nemirei dykai. "

Kalba pasakyta per signataro, tikrojo Sąjūdžio lyderio R.Ozolo laidotuves

Zigmas Vaišvila, Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys
“Ozolas ar Landsbergis ? Melo valstybės pradžia.” 2015-04-11

Didžiausia pagarba žmogui, kurios nepakeis jokios gėlės, tai tęsti jo pradėtą darbą. Su pagarba atminti Romualdą. [Kipras]

Gerbiamo Kęsto Bartkevičiaus dėka gautą 1991 metų sausyje į Vilnių mus politiškai paremti atvykusių Leningrado Tarybos deputatų užuojautą Romualdui Ozolui.
Leningradieciu Promemoria RO.doc

Mirus vienam iš Sąjūdžio lyderių deputatui Romualdui Ozolui, reiškiame gilią užuojautą jo šeimai, artimiesiems ir draugams, taip pat ir Lietuvos Tautai, šio nuostabaus žmogaus asmenyje praradusiai išmintingą valstybės veikėją, paskyrusį visą savo gyvenimą kovai už Lietuvos laisvę. R. Ozolas buvo demokratas, liberalas, kuriam žmonių teisės ir laisvės buvo pagrindine vertybe. Mes pirmą kartą susipažinome su juo ne tik Lietuvai, bet ir visai podarybinei Europai tragiškomis ir lemtingomis 1991 metų sausio dienomis, kada pirmosios demokratiškai išrinktos Leningrado Tarybos pavedimu atvykome į Vilnių tam, kad betarpiškai suteikti politinę paramą kovai už Lietuvos laisvę. Tuo metu mus susiejęs šūkis „Už jūsų ir mūsų laisvę!” iki šiol įkvepia mus, Rusijos demokratus, ir puoselėja įsitikinimą, kad galų gale įsigalės tie idealai, kuriems visą savo gyvenimą tarnavo iškilus politinis Lietuvos veikėjas ir mūsų draugas Romualdas Ozolas. Jo atminimas visada išliks mūsų širdyse, o jo vardas nuo šiol priklauso istorijai.

XXI-ojo šaukimo Leningrado Tarybos deputatai - Vinnikovas Aleksandras Jakovlevičius - Nesterovas Jurijus Michailovičius

Atsisveikinimas su Velioniu Mokslų akademijos salėje (Gedimino pr. 3) balandžio 8 d. nuo 12 iki 21 val., balandžio 9 d. – nuo 9 val. Urna išnešama balandžio 9 d. 14 val. Laidotuvės Vilniaus Antakalnio kapinėse.

 

r.ozolas-baltijos-kelio-minejime-2012-alkas.lt-j.vaiskuno-nuotr6-K100Lietuvos draugai, Leningrado Tarybos deputatai pareiškė užuojautą dėl R. Ozolo mirties

Romualdas Ozolas (1939–2015) | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Balandžio 6 d. po sunkios ligos mirus Nepriklausomybės Akto signatarui, Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariui, filosofui Romualdui Ozolui... Skaityti toliau:

2015-04-07 ZV spaudos konferencija Seime (pranesimas).doc

Zigmas Vaišvila. Romualdas Ozolas – Sąjūdžio ir sąžiningumo simbolis, auka. 2015-04-06

Zigmas Vaišvila. “Algirdas Patackas. In memoriam papildant”, 2015-04-03

Algirdo Patacko kalba Sąjūdžio steigiamajame suvažiavime


Be Doros nėra Laisvės!

2015-04-07 d. 9.00 val. Lietuvos Nepriklausomybės akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime

„Sausio 13-osios byla – TABU Lietuvos piliečiams“  

2014 m. lapkričio 13 d. spaudos konferencijoje signataras Zigmas Vaišvila pranešė apie Generalinės prokuratūros 2014 m. lapkričio 3 d. nutarimą, kuriuo be jokio paviešinimo nutrauktas ikiteisminis tyrimas net devyniose Sausio 13-oios bylos dalyse dėl TSRS agresijos prieš Lietuvos Respubliką aktų 1990 – 1991 m., t.y. valstybės perversmo organizavimo ir vykdymo, kolaborantų veiklos teisinio įvertinimo.

Signataras, šioje ikiteisminio tyrimo byloje pripažintas ir nukentėjusiuoju, skundė šį ikiteisminio tyrimo bylos nutraukimą, ginčai dėl to tebevyksta teisme.

Zigmas Vaišvila balandžio 7 d. spaudos konferencijoje pateiks informaciją, patvirtinančią, jog Sausio 13-osios bylos medžiaga net nutrauktose jos dalyse yra tabu ir nukentėjusiojo statusą turintiems asmenims. Ką, kodėl ir kieno nurodymu slepia Generalinė prokuratūra?

Zigmas Vaišvila. Valstybė be savo nuomonės 2015 m. balandžio 01 d.

Zigmas Vaišvila „Centijos valdovė – įvedamas visuotinis tylėjimas“, 2015-03-29

KODĖL KARAS? Paviešinti ciniški „šešėlinės CŽV“ paaiškinimai vykusiame pasitarime
- George Friedman - šimtmečio geopolitinė strategija. (įgarsinta LIETUVIŠKAI) https://www.youtube.com/watch?v=txTkg9xKVAw
Zigmas Vaišvila „Tyčiojimasis iš Lietuvos“, 2015-03-25

ŠOKAS!!! KIEKVIENAM!!! - žiūrime 15 minučių nuo 35 min. iki 50 min.


https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yT9YXVFgAd8#t=2072

 http://www.ekspertai.eu/spaudos-konferencijadel-lietuvos-respublikos-dalyvavimo-euro-zonoje/

Video kuris aptarinėjamas: George Friedman – amerikiečių politologas, JAV tarptautinės žvalgybos organizacijos „Stratfor“ įkūrėjas ir vadovas. Spaudoje „Stratfor“ kartais vadinama „šešėline CŽV“.
https://www.youtube.com/watch?v=pLeV1DsIOXo

į lietuvių kalbą išverstas video tekstas: http://sauksmas.lt/stratfor-mes-esame-imperija-video.html

2015-03-24 d. 9 val. spaudos konferencija Seime
Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų Viliaus Baldišio, Eimanto Grakausko, Egidijaus Klumbio ir Zigmo Vaišvilos kreipimasis į Lietuvos Respublikos valdžią

Dėl Lietuvos Respublikos dalyvavimo euro zonoje“ (video)

Signatarai kreipiasi į Lietuvos Respublikos Seimą, Prezidentę, Vyriausybę ir Lietuvos banką dėl Lietuvos integracinių procesų į euro zoną stabdymo, derybų dėl Lietuvos Respublikos išstojimo iš euro zonos pradėjimo.
Esminiai įvykiai euro zonoje ir konkurencinėje geopolitinėje JAV ir Kinijos kovoje dėl pasaulinės rezervinės valiutos, kreipimąsi pasirašiusių signatarų nuomone, patvirtino, kad Lietuvos stojimas į euro zoną buvo klaida ir neatitiko nacionalinių interesų.
Respublikos Prezidentei, Seimo ir Vyriausybės nariams, Lietuvos banko valdybos nariams signatarai primena jų atsakomybę dėl neapgalvoto ir be Tautos pritarimo įvykdyto Lietuvos stojimo į euro zoną bei jo pasekmes mūsų valstybei ir jos piliečiams, taip pat jų neveikimą pavojaus Lietuvai akivaizdoje.

2015-03-21 Zigmas Vaišvila „Kodėl Lietuva dirba Rusijos reakcionierių naudai?“

Zigmas VaišvilaKovo 19 d. pagarsinta apie kratas 11 Lietuvos Respublikos piliečių namuose 2015-01-15 d. LR Generalinėje prokuratūroje pradėtame ikiteisminiame tyrime pagal LR baudžiamojo kodekso 121 str. - antikonstitucinių grupių ar organizacijų kūrimas ir veikla. Generalinė prokuratūra, gal mėtydama pėdsakus, šį darbą pavedė Klaipėdos apygardos prokuratūrai, kurios nurodymu ir Vilniuje policija vykdė kratas, ieškodama net sprogmenų. Turėtų atrodyti labai rimtai – sužinojome, kad Lietuvoje sukurtos organizacijos ar ginkluotos grupės, siekiančios neteisėtu būdu pakeisti Lietuvos valstybės konstitucinę santvarką, kėsintis į jos nepriklausomybę, pažeisti teritorijos vientisumą. Tik neišgirdome svarbiausio – kokia gi tai pogrindinė organizacija. Signataras A. Patackas prisipažino, kad vėl kuria pogrindį, nes kitaip šioje Lietuvoje ne ką begalima nuveikti. Sisteminė žiniasklaida, kaip ir D. Ulbinaitės atveju, tik paskelbė iš anksto paruoštą „pranešimą spaudai“. Nė vienas šios „profesionalios“ žurnalistikos „korifėjų“ nepaklausė prokuratūros, kokia gi galimai net sprogmenimis ginkluota organizacija ruošiasi neteisėtai keisti Lietuvoje valdžią, kokie ginklų arsenalai rasti. Mirtina tyla – viešumon paleisti tik iš anksto suderinti pareiškimai. Ko gero, ir neišgirsime šios pogrindinės organizacijos pavadinimo. Svarbiausia, rimtai visus išgąsdinti, kad užsičiauptume, kad savo nuomonės, besiskiriančios nuo V. Landsbergio ir D. Grybauskaitės nuomonės, nedrįstume pasakyti net namie šeimos ir draugų rate. Skaitykite toliau:...

 

2015-03-17 d. 9 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Šventės baigėsi – Lietuvos pardavimas tęsiamas“ (video)

 

Z. Vaišvila. Kreipimasis vardan Lietuvos – vienijimuisi, bet ne skaldymui ir kiršinimui

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Šešių signatarų Kreipimasis vardan Lietuvos sukėlė ne tik šurmulį, bet ir sunkiai slopinamą pykčio protrūkį. Nenuostabu. Kovo 11-osios proga ir mus, signatarus, klausė, ar tokios nepriklausomos Lietuvos tikėjomės? Bepigu praėjus 25-eriems metams, tūlam kolegai … Skaityti toliau →

 

2015-03-09 signatarų kreipimasis: Pasitinkant Kovo 11-osios 25-metį

 

Zigmas Vaišvila. Istorijos nežinojmas baudžia, 2015-03-09

 
Marcelijus Martinaitis. Alkas.lt koliažas
 

Signataras Zigmas Vaišvila: „Melu ir pinigais – per patiklius tautiečius į valdžią ir į karą!..“

Visą „Laisvas laikraštis“  numerį galite atsisiųsti iš čia  http://sauksmas.lt/pdf/2015.03.07.pdf
„Melu ir pinigais – per patiklius tautiečius į valdžią ir į karą!..“ - VAISVILA_03-07.doc

Korporatyviniai JAV siekiai Ukrainoje. Ko jums nesako apie Monsanto atliekamą vaidmenį?

 

Rolandas Paulauskas:  Lietuvos Respublikai – 25

Šiandien (kovo 4 d.) kviečiame visus neabejingus Lietuvos likimui žiūrėti Sąmokslo teorijos TV laidą, skirtą Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui. Zigmas Vaišvila ir kolegos signatarai, pasirašę šį Kreipimąsi.

Grupė signatarų kviečia pasirašyti Kreipimąsi vardan Lietuvos

 

Z. Vaišvilos spaudos konferencija:
Apie ką viešai nekalbama dėl eurozonos?

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Vasario 26 d. 10 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Apie ką viešai nekalbama dėl eurozonos?“

Signataras Zigmas Vaišvila spaudos konferencijoje aptars tai, kas nutylima apie Graikijos vyriausybės derybas su euro zonos šalimis, nes tikrųjų tikslų viešai neatskleidė nė viena šių derybų šalis.

Zigmas Vaišvila pateiks informaciją apie euro zoną, kas joje vyksta ir kokių pasekmių galime tikėtis mes ir visa euro zona, Graikija. Skaityti toliau:...

Zigmas Vaišvila: „Nesuvokiantys arba nenorintys suvokti, kad net ir nebranduolinio karo atveju tektų užmiršti apie tokią Lietuvą ir Tautą, neturi teisės vadovauti mūsų valstybei!..“

 

Zigmas Vaišvila „Karo propagandos ir melo stabdymas“, 2015-02-18

Seimo nario P. Gylio pranešimas:
„Vasario 16-oji: ar V. Landsbergis vėl vaidins J. Basanavičių?“

 

Z. Vaišvila ragina signatarus:
KREIPIMASIS VARDAN LIETUVOS!

Valdžia, aukojanti Lietuvą, bijo Tiesos ZV Dėl Kreipimosi.doc

 

Z. Vaišvilos spaudos konferencija „Dėl Daivos Ulbinaitės baudžiamosios bylos“ (tiesiogionė transliacija) Vasario 5 d. 10 val.

 

Zigmas Vaišvila. RŪTA GAJAUSKAITĖ. In memoriam papildant, 2015-02-03

 

Kas Dainon nesudėta. Paskutinis Tautos dukros šauksmas į Lietuvą.

Rūtos Gajauskaitės rašinys. „Neklaidingoji“

gerai, jog komunistėliai nuo penkiakampės persiorientavo į žydrą neužmirštuolę – vis ne taip akį rėžia. Ir vis tiek leidžia save pažinti ir minioje nepasislepia... Juk gerai, kai žinai su kuo bendrauji, tegul ir pasislėpusiu po svetimu vardu ar simboliu?.. Reikia tik pastebėti bei įvertinti kiekvieno reiškinio ir gerąją pusę… Skaityti toliau:...

Rūta Gajauskaitė | G.Beržinsko nuotr.

Mirė sąjūdininkė Aukščiausiosios Tarybos–Atkuriamojo Seimo deputatė R.Gajauskaitė

Sausio 30 d. į Vilniuje mirė aktyvi sąjūdininkė, visuomenės ir politikos veikėja, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo deputatė, socialinių mokslų teisės daktarė, … Skaityti toliau →

***

Urna su velionės palaikais bus pašarvota Vilniaus laidojimo rūmuose (Olandų g. 22, Vilnius). Lankymas vasario 2 d. nuo 14 iki 22 valandos.  Šv. Mišios vasario 2 d. Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje 18 val. Urna išnešama vasario 3 d. 13 val. Velionė bus palaidota Antakalnio kapinėse, Vilniuje.

Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubas    RG In memoriam.doc

 

PROTESTO PIKETAS

„Stabdyk šimtmečio politinę aferą Lietuvoje - požeminę cheminę bombą!“


VIEŠO LAIŠKO LR PREZIDENTEI ĮTEIKIMAS

Valdas Stokna: Lietuvos žemės ūkio vystymo vizija (siūlymas svarstymui) video 

 

Euro zonos valstybių supirkimas pradedamas

Paskelbta: 2015-01-23 21:37
Gali taip atsitikti, kad generolams gali prasidėti tikrasis darbymetis. Nuotr. kam.lt
Gali taip atsitikti, kad generolams gali prasidėti tikrasis darbymetis. Nuotr. kam.lt

Sausio 6 d. Seimo spaudos konferencijoje „2014 – priverstinio Lietuvos pardavimo metai“ parodžiau forsuoto ir priverstinio nepadengto euro įvedimo Lietuvai priežastis ir mechanizmus – Prezidentės teikimu Seimo priimtus paprastus ir konstitucinius įstatymus, Prezidentės pasirašytų sutarčių ratifikavimus. Lietuva tapo ES bendros fiskalinės sistemos dalimi, tampa ir bendra bankų sistemos dalimi, atsisakė ne tik 107% padengto lito, bet ir visas valstybės atsargas perdavė Lietuvos bankui, kuris su visu savo turtu ir šiomis atsargomis nuo sausio 1 d. negrįžtamai tapo viršvalstybinės institucijos Europos Centrinio banko dalimi, įstojome ir į viršvalstybinį Europos stabilizavimo mechanizmą, kurio valdytojams pareikalavus privalome besąlygiškai per 7 dienas duoti tiek, lėšų, kiek šie pareikalaus.

Skaityti toliau:... ekspertai.eu/euro-zonos-valstybiu-supirkimas-pradedamas82526/

2015-01-22 d. 10 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime

 

 2015-01-22 ZV spaudos konferencija Seime (tekstas).doc

„Karo propagandai ir melui Lietuvoje – Ne“

straipsnis www.Alkas.lt

 

 

Zigmas Vaišvila Laisvės Gynėjų susitikime Seime 2015-01-12

" Rimantas Liakas: Ne duok Dieve tokių laisvės gynėjų kaip Laimas Dieninis, pabėgęs nenubaustas už aferas iš Nacionalinės žemės tarnybos Vilniaus rajono skyriaus vedėjo posto. "


Z. Vaišvilos spaudos konferencija „2014 – priverstinio Lietuvos pardavimo metai. 2015 – Lietuvos valstybės simbolių keitimo metai?“ (video)

Zigmas Vaišvila sausio 13-osios dienos minėjime Seime | lrs.lt, O.Posaškovos nuotr.

Zigmas Vaišvila sausio 13-osios dienos minėjime Seime | lrs.lt, O.Posaškovos nuotr.

Sausio 12 d., pirmadienį, 9  val. Seime Lietuvos Nepriklausomybės akto signataras Zigmas Vaišvila surengė spaudos konferencija „2014 – priverstinio Lietuvos pardavimo metai. 2015 – Lietuvos valstybės simbolių keitimo metai?“

Pernai lapkričio 13 d.  Z. Vaišvila paviešino Lietuvos Generalinės prokuratūros lapkričio 3 d. nutarimą, kuriuo patyliukais buvo nutrauktas ikiteisminis tyrimas dėl 1991 m. sausio 13-oios įvykių ir kitų TSRS agresijos prieš Lietuvos Respubliką aktų 1990–1991 m., tai yra dėl valstybės perversmo organizavimo ir vykdymo, neuzmirstuolekolaborantų veiklos teisinio įvertinimo…

"Linkiu visiems stiprybės ir kviečiu jos semtis iš Sausio 13-osios Tiesos. Ir sutiktam tautiečiui paaiškinti, ką reiškia šis simbolis:"

                                                                                         Skaityti straipsnį:...

 

Z. Vaišvila. Sausio 13-oji – nuoširdžiausias ir tikras pasiaukojimo Lietuvai paliudijimas

 

Tiesa apie Sausio 13-osios įvykius turi būti paskelbta Tautai. Tam, kad nebūtų ištrinta tikroji Tautos atmintis, leidžianti suprasti Tėvynės ir aukos už ją prasmę. Kad neleistume tuo spekuliuoti ir prekiauti. Kad nesimaivytų veidmainiai ir istorijos perrašinėtojai … Skaityti toliau →

 

 

Zigmas Vaišvila radijo laidoje "Prospektas" 2015-01-05.
Pokalbis apie Valstybės 25-metį (audio)

 

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Z. Vaišvila. 2014 – priverstinio Lietuvos pardavimo metai (tiesioginė transliacija, video)

Sausio 6 d. 10.30 val. Seimo spaudos konferencijų salėje įvyko Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo … Skaityti toliau →


 

Negalime nesuvokti, kad Prezidentės D. Grybauskaitės neatidėliotina apkalta Seime – visų mūsų atsakomybė dėl Lietuvos išlikimo

 

HIBRIDINIS VALDŽIOS KARAS PRIEŠ TAUTĄ

Visi Lietuvos piliečiai privalo žinoti, kad nuo sausio 1 dienos turės paklusti ne tik tesėsaugos pareigūnų reikalavimams, bet ir kariškių nurodymams. Nuotr. kam.lt


Gruodžio 18-oji Lietuvoje tapo istorine sutapimų diena.  Visų pirma, Prezidentės Dalios Grybauskaitės teikimu pasidarbavo savo nuomonės nebeturintis ir Tautos nebeatstovaujantis Seimas. Be didelio viešinimosi ir forsuotai Seimas šiandien beveik vienbalsiai (už 82, prieš vienas, matyt suklydęs, K. Masiulis ir susilaikė vienas P. Gylys) priėmė 2014 m. lapkričio 26 d. Prezidento dekretu Nr. 1K-150 pateiktą Europos stabilumo mechanizmo (ESM) steigimo sutartį su visais jos pakeitimais – Deklaracija dėl Europos stabilumo mechanizmo ir jo pakeitimais, Išsamiomis techninėmis sąlygomis, susijusiomis su Lietuvos Respublikos prisijungimu.

Pasirašius šį įstatymą Prezidentei, apdairiai šiandien išvykusiai iš Lietuvos į „Briuselį“, faktas bus įvykęs – Lietuva taps vieningos ESM finansinės sistemos dalimi. Formaliai Seimas begalės spręsti dėl didžiausio skolinimo pajėgumo ir ESM įstatinio kapitalo pakankamumo pakeitimų, taip pat dėl galimo ESM įstatinio kapitalo pakeitimo, jei tai didins Lietuvos Respublikos finansinius įsipareigojimus.

Skaityti toliau: ekspertai.eu/hibridinis-valdzios-karas-pries-tauta/

 

Zigmas Vaišvila. Visi būkime orūs ir gerbkime save

 

Kreipiuosi į Lietuvos Respublikos piliečius – lietuvius ir baltarusius, rusus ir lenkus, karaimus ir latvius, ukrainiečius ir žydus...

Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba skelbia 1990 m. kovo 11-osios Aktą


Gruodžio 15 d. lrytas.tv laidos „Nuoga tiesa“ formatas ir glaustas laikas neleido išsamiai atsakyti į vedančiosios Rūtos Janutienės klausimą, ar galima pasitikėti p. Dalia Grybauskaite? Spėti tik pasakyti Ne – neužtenka. Kalbame apie Respublikos Prezidentą. Skaitykite toliau: ekspertai.eu/zigmas-vaisvilavisi-bukime-orus-ir-gerbkime-save82199/

Lietuvą veda „apibendrintos biografijos“ besiblaškanti Prezidentė

Prezidentė D. Grybauskaitė pirmojo Lietuvos Prezidento dvaro rūmuose. Nuotr. prezidentas.lt
Prezidentė D. Grybauskaitė pirmojo Lietuvos Prezidento dvaro rūmuose. Nuotr. prezidentas.lt

Ekspertai.eu interviu su Lietuvos Nepriklausomybės akto signataru Zigmu Vaišvila.

- Kupina įvykių savaitė, kasdien visuomenę kaitinusi karo eskalacija, Lietuvoje pasibaigė Seimo skubos tvarka priimtu Kibernetinio saugumo įstatymu. Leista „teisėtai“ be teismo sankcijos 48 valandas kontroliuoti bet kieno internete naudojamą informaciją ir atjungti vartotojo ryšio priemones, kai informacinė ir ryšių technologijų įranga galbūt naudojama nusikalstamai veikai. „Šis įstatymas labai reikalingas, nes ateities karas bus kompiuterių karas“, - pareiškė signataras ir dabartinis parlamentaras Algirdas Vaclovas Patackas. Kokiu keliu Seimas, be prieštaravimų pritaręs šiai prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvai, pasuko, anot Konstitucijos, nepriklausomą demokratinę Lietuvos Respubliką?

Skaitykite toliau: ekspertai.eu/lietuva-vedaapibendrintos-biografijosbesiblaskanti-prezidente/

 

Aukščiausio lygio prostitucija ar išdavystė?

 
Nuotr. prezidentas.lt


Seimas priėmė rezoliuciją dėl baudžiamosios atsakomybės už naudojimąsi prostitucija. Rezoliucija – gerai, o kaip vyksta mūsų vardu priimamų įstatymų leidimas? Teroristinių valstybių įvykių sūkuryje pamiršome, kad turime Seimą, dar vadinamą Tautos atstovybe. Šis gi automatiškai „štampuoja“ beveik viską, ką teikia terorizmu ir karu susirūpinusi mūsų Prezidentė, nepamirštant ir valstybės pardavimo „Briuseliui“...

Skaitykite toliau: ekspertai.eu/auksciausio-lygio-prostitucija-ar-isdavyste82150/

 

Zigmas Vaišvila. Mokytojui Vytautui Landsbergiui ir jo mokinei Daliai Grybauskaitei

 

Skirta Džonui Lenonui (John Lennon) atminti
•••

Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei dvi savaites teko „kovoti“ vienai – be mokytojo Vytauto Landsbergio. Pavėlavus gauti eilinę „skiepų“ dozę, tolokai pažengta karo kurstymo keliu. Šiandien paskelbta, kad Lietuvos kariuomenėje įvesta aukštesnė parengtis. Mat gruodžio 7 d. NATO naikintuvai palydėjo virš neutralių vandenų Baltijos jūroje į Karaliaučių skridusius Rusijos kariškus orlaivius – strateginius bombonešius... Skaitykite toliau: http://www.ekspertai.eu/zigmas-vaisvilamokytojui-vytautui-landsbergiui-ir-jo-mokinei-daliai-grybauskaitei82123/

Dr. Vytautas Skuodis
Ar referendumas pralaimėtas?

"Atėjus rinkimams, surinktų balų visuma padėtų atskirti grūdus nuo pelų. Visi praėjusio Referendumo žlugdytojai yra verti kuolo. Kada buvau mokinys, kuolu buvo vadinamas vienetas."

<..> Konservatorius Andrius Kubilius ir jo partijos taryba skleidė melą, kad tas būsimas Referendumas pažeis Lietuvos įsipareigojimus Europos Sąjungai. O sumažinus parašų Referendumams skaičių iki 100 tūkst., „tai pakirstų teisinio aiškumo ir tikrumo principų teisinėje valstybėje laikymąsi Lietuvoje“.

Premjeras A. Butkevičius skelbė, kad „tie, kurie visą tai organizuoja, apgaudinėja žmones“. Jis daug kartų gąsdino, kad gali būti pareikalauta grąžinti milijardus, kurie skiriami žemdirbiams ir tiems, „kurie pasitraukė iš žemės ūkio, gavo įvairias išmokas“. Visa tai buvo tikra demagogija.

Vasario 16 dienos šventėje kasmetinis kalbėtojas iš Signatarų namų balkono šiais metais atvirai išplūdo referendumo organizatorius, taip „pagerbdamas“ tą šventę. Jis pasiūlė visiems Referendumą boikotuoti.

Beveik tuo pačiu metu nemaža grupė visuomenei gerai žinomų ir gerbiamų mokslininkų ir kultūros veikėjų paskelbė Atvirą laišką Lietuvos piliečiams, kuriame jie ragino palaikyti daugiau kaip 300 parašų Lietuvos Respublikos piliečių išreikštą valią. <..>

   

 

Teismas: V. Švanio veiksmai padėjo pašalinti pavojų, gresiantį piliečių teisėms ir laisvėms

 

Vytauto Švanio baigiamoji kalba teisme: Ši byla politinė, atlikau savo pilietinę pareigą ir nesigailiu

 

Seime spaudos konferencija „Ar apginsime Konstituciją nuo Konstitucinio Teismo?..“

Vytautas Rubavičius: Konstitucinio Teismo sprendimu Lietuvoje įtvirtintas „Gyvulių ūkis“

Artūras Račas: Kaip D.Žalimas konstitucinę doktriną keitė ir Tautos galias Zeniui ir Justinui perdavė

 

Z. Vaišvila: „2014 m. liepos 11 d. Konstitucinio Teismo nutarimas - nėra to blogo, kas....“

Paskelbta: 2014-07-12 05:22 Autorius: Zigmas Vaišvila

Referendumas Tautos valia labai padėjo mums susivokti, kas yra tikras, o ne „baltųjų pirštinaičių“ pilietiškumas ir kokia jo kaina, kokioje padėtyje atsidūrė mūsų valstybė. Pilietiškumas dar ne tas, kuris buvo 1988-1990 metais. Tačiau pamatėme, kad dauguma Lietuvos piliečių dar nelaisvi suvokti, kad ne kažkoks pranašas padės jiems, o tik jie patys. Sau, šeimai, valstybei ir Tautai, jei visa tai norime dar turėti, o ne paprasčiausiai išsivaikščioti. Tikra kova dėl šio referendumo visapusiškai atskleidė valdžios institucijų ir valstybę užvaldžiusių asmenų tikrąjį veidą. Todėl laukėme Konstitucinio Teismo nutarimo byloje pagal Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo ir Seimo prašymus ištirti Referendumo įstatymo atitikimą mūsų Konstitucijai. Skaityti toliau:

 

Konstitucinis teismas paskelbė nutarimą „DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS REFERENDUMO ĮSTATYMO  NUOSTATŲ ATITIKTIES LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSTITUCIJAI“.

Nutarime skelbiama:...

 Skaityti toliau:

 

 

Prof. Vladas Vilimas: Didžioji Lietuvos žemės afera

Tiems, kurie giliai pakasė Referendumo rinkėjo kortelę: O kas iš mūsų valdžios pasirūpins Lietuva ir jos žmonėmis?

 

Propaganda „visuomeninėje“ TV: kaip E.Jakilaitis „moderavo“ debatus Laisvūnas Šopauskas – humanitarinių mokslų daktaras, filosofas, logikas.

"Per laidą, kuri truko 1 valandą 43 minutes, žurnalistas E. Jakilaitis sugebėjo: bent 4 kartus sugestionuoti, kad referendumo idėjos šalininkai yra visiški kvaileliai, bent 6 kartus juos atvirai užgauliojo, nebūdamas diskusijos dalyvis bent 3 kartus įsitraukė į diskusiją su referendumo idėjos šalininkais, bent 3 kartus melavo, bent 3 kartus šiurkščiai nutraukė jam labiausiai neparankų kalbėtoją.
Kas tai? Debatų moderavimas? Žurnalistika? Visuomeninė televizija? Suprantama, kad ne. Tai yra tipiškas propagandisto, gavusio užduotį bet kokiomis priemonėmis sudoroti valdžiai neįtikusius asmenis ir sumenkinti jų pozicijas, elgesys." (Daug to pačio straipsnio komentarų portale www.ekspertai.eu)

Na, ką, broliai „banditėliai“, prapylėme referendumą kaip „švedai prie Poltavos“? 2014-07-04
"Ė... Tam ir pridaryta tokios velniavos, kad mums sunku būtų suvokti. Tie, kurie tokius „saugiklius“ sudėjo, daugumoje - sveiko proto, gudrūs žmonės. Kitas klausimas, kodėl didžioji dauguma seimūnų už juos balsavo? Bet tai jau atskira kalba." <..> "Realiai mes su jumis atidavėme paskutinę savo valstybės, ką ten valstybės, - tautos laisvės gynybos liniją, ir dabar tik laiko klausimas, kada ir kaip mes tai pajusime."

Tomas Čyvas. Referendumas įrodė – parašų kartelę galima mažinti 7/03/2014
Kaip sakė Pjeras Buastas "- Yra nusikaltimų, kurie neišperkami, - tai Tėvynės išdavystė." Servilizmas - esminis išdaviko bruožas ir visi kurie sąmoningai nedalyvavo referendume yra Tėvynės išdavikai - dezertyrai. Šie žmonės, pamynė patį svarbiausią, šventą, Tautos susitarimą - Konstituciją, kuriame visi Broliai ir Sesės - Lietuviai, buvo sutartinai pasižadėję - saugoti teritorijos vientisumą. Mūsų Dievai, Protėvių vėlės ir kraujas, prakeiks visus bailius už išdavystę ir apgaulę, gyvus ir mirusius, jų gyvenimus ir visi iki vieno, dvės šuniška mirtimi. Tautos išdavikams atleidimo nėra:

Išdavystei atleidimo nėra:                      ketureilis paimtas iš (Herojinė poema - XXI amžius)
Kas išdavikui nuodėmę atleis,
Kur pasislėps jis,
Kur jis nueis, -
Gėdos dėmė išdeginta ant jo kaktos...

 

Dalius Stancikas. Nelaimėta pergalė 2014 m. liepos 2 d. 4:45

Profesorius habilituotas daktaras Povilas GylysP. Gylys. Kodėl V.Landsbergis atsisakė Lietuvos pilietybės?

Toks klausimas man kilo stebint referendumui skirtą televizijos laidą, kurioje buvęs Aukščiausiosios Tarybos pirmininkas atvirai ir „kietai“ agitavo žmones jame nedalyvauti. Man nekilo klausimo dėl to, kad jis pats atsisako vykdyti savo, kaip piliečio, pareigą. Negalėjo kilti abejonių ir dėl to, kad jis ir kitus mūsų šalies žmones ragina nedalyvauti pilietinės valios išreiškime. Skaityti:

Dainius Razauskas NEĮKAINOJAMAS TURTAS 1993 m. liepa „Vydija“

Andrius Švarplys. Kelios mintys po referendumo 2014 m. birželio 29 d. 23:05

 

VII Naktigonė kitaip (Referendumo rezultatai bendram kontekste)
2014/06/29 - Tauta balsavo – O liaudis liko namuose...
 
Labai labai skubantiems:
Norintiems suprasti:
Turintiems tik kelias minutėles:

REFERENDUMO REZULTATŲ BELAUKIANT...

Birželio 29 dieną, SEKMADIENĮ, 21 val. užsidarius rinkiminėms apygardoms -
kviečiame stebėti TIESIOGINĘ TRANSLIACIJĄ iš Vilniaus rinkimų štabo -
"Referendumo rezultatų belaukiant... Kas toliau?"
Laidą veda ir balsus skaičiuoja signataras Rolandas Paulauskas.
Stebėti, komentuoti, klausti čia: http://www.rolandaspaulauskas.lt/?p=1685

 

rinkėjų sąrašuose įrašyta rinkėjų – 2538430, referendume dalyvavo – 380178 (14,98%),
  negaliojančių biuletenių – 10754 (2,83%), galiojančių biuletenių – 369424 (97,17%).
  
Referendumas laikomas neįvykusiu, klausimas – nepriimtas

 Dėkojame visiems dalyvavusiems, o ypatingai žemės klausimu sąmoningiems (72,83% nuo dalyvavusių piliečių) ir Referendume pasisakiusiems "TAIP"

Tačiau procentinis skaičius, pasisakiusiųjų už referendumą, būtų daug didesnis, jei ne pastoviai žiniasklaidoje klaidingai formuota nuomonė "Referendumas dėl žemės pardavimo užsieniečiams", kai norint pasisakyti Referendume pritariant žemės nepardavimui tekdavo pasakyti pažymint "TAIP", kai pastoviai nuomonė formavosi, kad „NE“ - neparduoti.  Man užsiimant informacine sklaida, teko sutikti ne vieną senyvo amžiaus žmogų, kuris pergyveno blogai pažymėjęs išankstiniuose balsavimuose ir netgi buvo atvejų, kai specialiai apgaulingai būdavo pasakoma žymėti "NE" - kai tas vyresnio amžiaus žmogus, norėdamas neparduoti žemės užsieniečiams, turėdavo žymėti "TAIP"...

Palangoje, stebint vykstančius balsavimus rinkimų apylinkėje, atėjo senukas, kuris pažymėjo "TAIP", tačiau sudvejojęs ar norėdamas neparduoti žemės užsieniečiams pažymėjo teisingai - puolė į stresą, kad suklydo... Teko ilgai pasakoti raminant ir išaiškinti, kad viską pažymėjo gerai, o net jau ir buvo geriau pasiruošęs sugadinti biuletenį, nei, kad atiduoti neteisingai pažymėtą balsavimą...

 

–  –  –  –  –  –  –  –  –  – 
 
 

ARTIMIAUSIŲ APYLINKIŲ ADRESAI BALSUOTI REFERENDUME BET KURIOJE APYLINKĖJE, VISOJE LIETUVOJE. RINKĖJO KORTELĖ NEBŪTINA... nuoroda: Apylinkių adresai pagal savivaldybes, rinkitės pagal savivaldybę kur randatės...)

Gerbiami Lietuvos piliečiai, birželio 29 d. Referendume galėsite dalyvauti ir be rinkėjo kortelės (pažymėjimo).
Bet tam, kad procedūra sutrumpėtų, patariame ją atsispausdinti čia: https://paslaugos.vrk.lt/pazymejimas/

VYKDOMOS APGAULĖS. UŽFIKSUOTI ATVEJAI, KAI PER IŠANKSTINIUS BALSAVIMUS (25-26 dienomis) REFERENDUME, BIULETENIUS IŠDUODANTYS KOMISIJOS NARIAI (šiuo atveju iš Kauno narė V. K. ir kitas narys nustatinėjamas), VYRESNIO AMŽIAUS ŽMONĖMS MELAGINGAI IŠAIŠKINDAVO, JOG NORINT BALSUOTI "KAD ŽEMĖS NEPARDUOTI UŽSIENIEČIAMS" - REIKIA ŽYMĖTI "NE"

PRITARIANTYS ŽEMĖS NEPARDAVIMUI UŽSIENIEČIAMS BIULETENYJE TURĖTŲ ŽYMĖTI "TAIP"

KURIE PRITARIA ŽEMIŲ NEPARDAVIMUI UŽSIENIEČIAMS - TEISINGAS BIULETENIO ŽYMĖJIMAS

Artūras Račas: Nebūk tapinas, dalyvauk referendume

 

+TOP VIDEO: Rokas STABINGIS aiškinasi kaip - VRK: per mėnesį Lietuvoje atsirado per 100 000 naujų rinkėjų

 

K. Stoškus. Tiesioginės demokratijos egzaminas, kurį privalu išlaikyti… | voruta.lt

 

 
Valstybingumas, kaip žinome, mums sugrįžo beveik kaip Dievo dovana. Bet kol mes dairėmės...
 

Filosofas, humanitarinių mokslų daktaras Krescencijus Stoškus:

 

SEL'as

"Ryt balsuosiu referendume - esu pries musu zemes pardavima uzsienieciam.

Daznai savo Fb megstu pajuokauti, bet si karta noriu kreiptis i Jus rimtai ir isreiksti savo nuomone. Esu patriotas, myliu savo sali, niekur nezadu is jos trauktis, nes ji tiesiog mano. Nevaikstau balsuoti nei uz deputatus, nei uz prezidentus, nes tiesiog netikiu tom siukslem, as sakau tai atvirai, nieko neslepdamas, nes nejauciu tiems zmonems pagarbos. Ryt referendumas, del labai svarbaus dalyko: musu zemes. Per nepriklausomybes metus daug ko ismokom, bet daug ka ir praradom. Nenoriu issipletineti, bet kokiu atveju zeme - tai ka turim brangiausio, tai musu musu ir niekeno kito. Mano nuomone, ji turi but tik musu. Turiu nama Tailande, bet nuosavybes i zeme neturiu, nes ji priklauso Tailando karaliui ir manau tai teisinga. Jei ateis zmones is svetur, jie jos nebrangins, salia jusu sodybu atsiras koorporaciju zeme, kur jie augins bet ka, purksdami pesticidus Jums ant galvu. Nereikia prarasti to, ka turim ir ryt turim atstoveti savo pozicija - zmoniu pozicija. Nzn ka cia rasyt dar, ryt eisiu ir balsuosiu pries pardavima uzsienieciams .Kas tikit manim, patikekit ir mano pozicija, nepatingekit ryt nueiti ir uzbalsuot."

 

 

LRT Speciali laida 2014-06-20 19:00. Laidos dalyviai: Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila, Referendumo iniciatyvinės grupės narys Romas Kaulinis, Gintaras Nagulevičius, Audrius Petkevičius. http://lrvab.lrt.lt/lt/archive/16337/

Diskusijų laida per LRT radiją 2014-06-23 19:03. Pokalbyje dalyvavo Referendumo šalininkai: rašytoja, vertėja, kritikė Erika Drungytė ir režisierius, teatro ir televizijos aktorius, visuomenės veikėjas, ekspertai.eu iniciatorius Audrius Nakas bei du Referendumo oponentai: Jurgita Lapienytė ir Mažvydas Karalius. http://www.youtube.com/watch?v=ahDFspZTshY

Referendumo tikslai:

  • Sumažinti referendumui surengti reikiamų parašų skaičių iki 100 000 (palyginimas su kitom valstybėm)
  • Referendumu priimtus sprendimus keisti tik referendumu
  • Atstatyti Lietuvos piliečių nuosavybės teisę Žemei, Miškams ir vidaus Vandenims (47 str. sugrąžiname į 1992 m. redakciją)
  • Gamtos išteklius pramoniniu būdu naudoti tik po privalomojo referendumo

http://on.lt/tautos-referendumas
Balsuoti galima bet kurioje rinkimų apylinkėje (išskyrus žmones, registruotus prie savivaldybės — jiems tik ten). Balsuojant rinkėjo kortelė nėra būtina, bet reikia turėti asmens dokumentą. Daugiau: http://paliokas.blogspot.com/2014/06/referendumas-prasidejo.html žinių www.vrk.lt/2014-referendumas, www.ZemesVardu.lt, www.ReferendumaiLietuvos.info ir kitur.    — Vladas Palubinskas

Kas dedasi su žeme?

1. 6000 puslapių stojimo į ES sutartyje Lietuva, esą, įsipareigojo parduoti žemę EBPO , 34 turtingiausių pasaulio šalių klubui, kurio narė ji pati nėra, o derybas dėl narystės jame žada pradėti tik 2015 metais. 
2. Siūlau pažiūrėti, kaip vienos EBPO šalies prezidentas džiaugiasi sėkme perkant tokias žemes, o kitos EBPO šalies centrinio banko ankstesnysis vadovas pasakoja apie tokių ir kitokių pirkimų technologijas.
3. Žemės ex nihilo (iš nieko) pagamint nemokam, o pinigai, už kuriuos visą ką parduodam, kaip tik ir gaminami iš nieko, ex nihilo.
4. Koks sutapimas - sinchroniškai su žemės pardavimo moratoriumo pabaiga ES nustojo mokėt išmokas už žemės nearimą.
5. Valstybės jau beveik trečdalį Lietuvos biudžeto pajamų sudaro ES Centro pinigai, didžiąja dalim tokie, kaip aukščiau paminėti.
6. Konstituciniu 2004 metų aktu Seimas įgalino Vyriausybę būti de facto Aukščiausiu valdžios atstovu Lietuvoje, ir leido jai priimti sprendimus nepaisant 95-to Konstitucijos straipsnio (taip jau yra, kad Vyriausybė tą vos ne trečdalį biudžeto ir gauna iš Centro, ir skirsto:))
7. Dėka šito Konstitucinio akto Vyriausybė leido sau nesiderėti su ES dėl žemės pardavimo moratoriumo pratęsimo, nevykdydama Seimo nutarimo.
8. Trečiosiose pasaulio šalyse visuotinai stebimas Žemės Grobimo reiškinys (Land Grabbing), kai didžiulius žemės plotus užvaldo pigiais kreditais "penimos" tarptautinės korporacijos.
9. Tokios šalys, kaip VokietijaPrancūzija, Olandija ir kitos geba skolintis pinigus neigiamomis palūkanomis.
Esančios nuorodos pagrindžia šiuos 9 teiginius. - Eugenijus Paliokas

 

Vladas Vilimas: Lietuvos Žemės pardavimo užsienio subjektams sandoriai yra ir bus niekiniai

"Tenka priminti, kad saugikliai, sudėti į Žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo laikinąjį įstatymą,  diskriminuoja Lietuvos piliečius prieš užsienio subjektus ir nieko bendro neturi su Konstituciniu įstatymu. Užsienio subjektams jie galiotų tik tuo atveju, jeigu būtų Konstituciniame įstatyme! Tačiau žemės spekuliantų netenkina tokie sprendimai, kuriuos privaloma vykdyti. Tad kyla pagrįstas klausimas – kieno interesus gina Vyriausybė ir Seimas, nuo 2003 metų nesudarę nuolatinės Seimo komisijos, turėjusios kontroliuoti žemės pardavimo sandorius? Ir kas liepė šiuos sandorius laikyti valstybine paslaptimi?"

Seime Z. Vaišvilos ir J. Pankos spaudos konferencija apie birželio 29 d. referendumą (tiesioginė transliacija) Skaityti:

Zigmas Vaišvila ir Julius Panka | Alkas.lt nuotr.

Birželio 26 d. 10.30 val. Seimo spaudos konferencijų salėje įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos ir referendumo „Tautos valia“ iniciatyvinės grupės koordinatoriaus Juliaus Pankos spaudos konferencija Seime
„2014 m. birželio 29 d. referendumas – valstybės sugrąžinimas Tautai“.

„Seimas nutarė, kad Referendumas „Tautos valia“ vyks paskutinę vėliausią dieną – šių metų birželio 29 d. Po ilgo ir sunkaus kelio, valdžios patyčių, melo ir galimai nusikalstamo trukdymo, grasinimų ir gąsdinimų Lietuvos Respublikos piliečiai vis tik galės pareikšti savo valią ir spręsti, ar keisti Lietuvos Respublikos Konstituciją. Ne valdininkai, o kiekvienas pilietis pats galės apsispręsti – ar Lietuvos žemė bus parduodama svetimšaliams ar ne, ar referendumui paskelbti reikės kaip iki šiol 300 000 ar pakaks 100 000 mūsų piliečių parašų, ar referendumu priimti sprendimai bus keičiami tik referendumu ar kaip iki šiol yra referendumui nepritariančios valdžios sprendimais“, – sako signataras Z.Vaišvila.

„Nebijokime ateiti prie balsadiežių ir pasakyti savo nuomonę. Juk balsavimas vis dar yra anoniminis. Šį kartą balsuosime už save, savo vaikų ir Tėvynės ateitį!“ – signatarui antrina J.Panka.

Aštuoni mitai apie referendumą Skaityti:

 

Nuotr. zaliojilietuva.lt

Referendumą iššaukė Lietuvos žemės aferos

Visų šių manipuliacijų rezultatas toks: registrų centro duomenimis, 2001–2012 metais Lietuvoje parduotos žemės ūkio paskirties žemės plotas siekia 1,86 mln. hektarų (žurnalas „Valstybė“, 2014, Nr. 3). Vaizdingumo dėlei – parduota 18,6 tūkstančiai kvadratinių kilometrų žemės, o tai yra apie 28,5 proc. visos Lietuvos teritorijos. Kaip matome, skaičiai įspūdingi. Kam parduota – valstybės paslaptis. Pardavimas vyko iki konstitucinio įstatymo įsigaliojimo, t.y. iki 2014 metų gegužės 1 dienos. Vadinasi, pagal gudručių „planą“, nuo gegužės 1 d. prasideda jau įvykdytų sandorių įteisinimas, nes iki šios datos jie buvo neteisėti. Skaityti daugiau:

Užsienio įmonės kaimynų žemes perka labai sparčiai, o augimo tempai – įspūdingi skaityti:

 

Kernavė | K.Driskiaus nuotrV.Astas. Ar lietuviai pakartos Amerikos indėnų tragediją? | Alkas.lt

Tauta ir žemė – tai gyvybinis ryšys, kruvinas, prakeiktas, bet ir išganingas, saugantis, maitinantis. Be žemės, be tėvynės žmogus kaip be motinos, vargšas klajūnas, paukštis be lizdo, svetimas tarp svetimų, pasmerktas džiūti, nykti, pasmerkta jo kalba, papročiai ir tikėjimas, pasmerktos protėvių knygos ir dainos, vėjas kaip smiltis išnešios senolių išmintį, o broliai ir seserys nepažins vienas kito. Skaityti toliau...

 

 

Kaip atrodys biuletenis


 

2014 VI 11 LVAT Sprendimas. Mes gavome daugiau eterio. Valio!

 įrašas: http://www.youtube.com/watch?&v=QyY0lPxmIhE

Nejaugi Referendumo iniciatorius buvo bandoma apgauti?

Vaigauskas turės papildomo darbo. Nustatyti papildomą radijo ir televizijos laidų, skirtų Referendumo debatams, laiką iki 2014 birželio 14 d. Įstatymus reikia vykdyti.

 

Žemgrobystė...

Kur ir į ką esame stumiami (vejami) ir kam privalome priešintis saugodami Tautą Skaiyti:

 

 

Tiem, kurie dėsto apie užsienio investicijas, esą dėl jų nebuvimo - Lietuvos žlugdymas, to pasekoje emigruos dar daugiau piliečių...
- Atsakymas kaip iš tiesų yra, kur ir į ką esame stumiami (vejami) ir kam privalome priešintis saugodami Tautą.

 

KT imsis bylos dėl referendumo KT imsis bylos dėl referendumo
2014 m. birželio 9 d. 19:21

Konstitucinis Teismas (KT) trečiadienį imsis bylos dėl Referendumo įstatymo nuostatų.

Į KT kreipėsi Seimas su klausimu, ar galima rengti referendumus, kuriais siūlomos galbūt Konstitucijai prieštaraujančios nuostatos.

Kaip pranešė KT, bus vertinamas Referendumo įstatymo 14 straipsnis tiek, kiek juo Seimui, gavusiam ekspertų grupės išvadą, kad piliečių reikalavime paskelbti referendumą teikiamas sprendimo tekstas gali neatitikti Konstitucijos, nesuteikiama teisė spręsti dėl tokio referendumo skelbimo.

 

seimas-referendumas-del-zemes-j.vaiskuno nuotrSeimo nariai siūlo referendume dėl žemės leisti balsuoti 2 dienas

 

Gegužės 5 d. grupė Seimo narių Seime užregistravo nutarimo projektą kuriuo siūloma referendume dėl žemės „Tautos valia“ leisti balsuoti dvi dienas – birželio 28 ir 29-ąją. Šį nutarimo projektą pateikė 8 Seimo nariai: Naglis Puteikis, Rima Baškienė,  … Skaityti toliau →

 

Sėkmingu durpių eksportu džiaugiamės nepamatuotai Skaityti:

Tai sakot žemės neišveš... Vaizdas iš vieno Lietuvos durpyno. Darbus atlieka AB „Rėkyva“ ...Šiandien AB „Rėkyva“ valdo Vokietijos šeimos verslo įmonė...
http://www.lrt.lt/naujienos/ekonomika/4/23078/sekmingu_durpiu_eksportu_dziaugiames_nepamatuota

 


Init-TV laida "Gyvenu čia" Diskusija apie REFERENDUMĄ, kuris vyks birželio 29 dieną. https://www.youtube.com/watch?v=EqrUKqwDfvY

 

 

 

 

 

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.Z.Vaišvila. Savigarba

Su Sąjūdžio gimtadieniu!

Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžiui 26-eri. Valdžia nepanoro prisiminti istorinės datos – 1988 m. birželio 3-iąją Mokslų Akademijoje gimusio Sąjūdžio, sėkmingai ir neįtikėtinai greitai pakėlusio Tautą, atvedusio ją … Skaityti toliau

referendumas-del-zemes
Birželio 29 d. – REFERENDUMAS UŽ LIETUVOS ŽEMĘ!

Ateik ir pasirink!

 

REFERENDUME TU SPRĘSI, AR PRITARI:
1. Sumažinti referendumui surengti reikiamų parašų skaičių iki 100 000;
2. Referendumu priimtus sprendimus keisti tik referendumu;
3. Atstatyti Lietuvos piliečių nuosavybės teisę Žemei, Miškams ir vidaus Vandenims;
4. Gamtos išteklius pramoniniu būdu naudoti tik po privalomojo referendumo.

Pranas Valickas: Referendumas gali vykti daug dienų Skaityti:

 

J. Panka: Referendumai artėja. Ar piliečiai susigrąžins valstybę? Skaityti:

 

STEIGIAMASIS SUVAŽIAVIMAS VILNIUS 1988 10 22-23Einant į susitikimą 2014 05 30 penktadienį 16-30 Kauno m. savivaldybėje
su piliečiu Landsbergiu, siūlau perskaityti žemiau pateikiamą ištrauką. Skaityti:

Referendumas dėl žemės kainuos 13,52 mln. litų vietoj 2 mln. Skaityti:

Vy­riau­sio­ji rin­ki­mų ko­mi­si­ja (VRK) tre­čia­die­nį pa­tvir­ti­no bir­že­lio pa­bai­go­je tu­rin­čio vyk­ti re­fe­ren­du­mo dėl drau­di­mo už­sie­nie­čiams ir ju­ri­di­niams as­me­nims par­duo­ti že­mės ūkio pa­skir­ties že­mę są­ma­tą. Ji su­da­ro 13,52 mln. li­tų.

Di­džiau­sia su­ma - per 10 mln. li­tų - bus skir­ta apy­gar­dų ir apy­lin­kių ko­mi­si­jų dar­bui: ry­šio, trans­por­to pa­slau­goms, dar­bo už­mo­kes­čiui ir kt. Li­ku­si su­ma bus pa­nau­do­ta biu­le­te­niams spaus­din­ti, ry­šio pa­slau­gos ir pan.

VRK pir­mi­nin­kas Ze­no­nas Vai­gaus­kas per po­sė­dį pa­brė­žė, kad pa­da­li­jo pi­ni­gus, ku­rių dar ne­tu­ri. Skaityto toliau:

 

O ši, apie 14 mln. sąskaita turėtų būti apmokėta trijų, o gal ir keturių partijų (ar pateikta seimūnams, kurie padėjo vilkinti Referendumo paskelbimo datą). Liberalų, konservatorių, socialdemoktatų (dar lenkų rinkimų akcija prisidėtų) - visi centriniai Referendumo stabdžiai pasidalina ir gali būti beveik ramūs bent šiuo klausimu prieš Tautą, kuriai tarnauja. Tik aišku gaila, kad apmokės tais pačiais mokesčių mokėtojų pinigais. Reikėtų vis dėlto paklausti, kodėl neleido daryti kartu su dviem pastaraisiais rinkimais, tiek prezidento pirmojo turo, tiek antrojo turo su EP rinkimais metu? Kai būtų kainavę tik papildomus 2 mln. litų ir kodėl specialiai 7 mėnesius pravilkino datą nuo parašų surinkimo dienos? Ar tam, kad būtų neįmanoma susirinkti vasaros metu pasisakyti piliečiams (didelė nepagarba papildomai varinėjant pasisakyti ir dirbsiantiems komisijose).

Tad skatinu visus iki vieno, nepamiršti išankstinių balsavimų, o užsienyje gyvenantiems, kuo greičiau registruotis... http://vrk.lt/ereg (šiuo metu neveikia, bet gal laikinai... - tikėkimės greitu metu veiks) REFERENDUMAS 06.29

 

VRK fronte nieko naujo…

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Dalyvavau š.m. gegužės 23 d. VRK posėdyje, tikėdamasis, kad bus svarstomas ano prašymas dėl šiurkščių įstatymų pažeidimų ir kandidatų išregistravimo – liberalų sąjūdžio kandidato Nr.2 Antano Guogos, liberalų sąjūdžio ir Dalios Grybauskaitės. Šio kandidatės į Respublikos Prezidentus rinkimai tapo A. Guogos lažybų bendrovės „TonyBet“ statymo objektu, o A. Guoga tiek per liberalų sąjūdį, tiek pats tiesiogiai daro įtaką šiems jo bendrovės statymams – remia ją finansiškai ir aktyviai agituoja už ją (2014-05-20 Z. Vaišvilos spaudos konferencija Seime: Liberalai: Atsilyginsime už balsus…). Tačiau  klausimas nebuvo įtrauktas į posėdžio darbotvarkę, nes, anot VRK pirmininko Z. Vaigausko jis nebuvo paruoštas svarstymui. Suprantama, po sekmadienį įvykusių rinkimų, klausimas bus „paruoštas“ svarstymui.

2014-05-22 d. 10 val. Spaudos konferencija Seime (įrašas youtube:) "Referendumų likimas Lietuvoje artėjančių rinkimų kontekste"

Zigmas Vaišvila kalbasi su referendumo iniciatyvinės grupės nariais ir talkininkais | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

(Zigmas Vaišvila kalbasi su referendumo iniciatyvinės grupės nariais ir talkininkais)

Gegužės 22 d.,  10 val. Seimo spaudos konferencijų salėje įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos, referendumų Tautos valia ir lito išsaugojimo iniciatyvinių grupių narių Tautininkų sąjungos pirmininko Julaus Pankos ir Ričardo Garuolio spaudos konferencija „Referendumų likimas Lietuvoje artėjančių rinkimų kontekste“.

„Seimas nutarė, kad referendumas Tautos valia vyks birželio 29 d. Tačiau VRK neskuba vykdyti šio nutarimo. Lito išsaugojimo referendumo iniciatyva sustabdyta. Tačiau Konstitucinis Teismas, kuriam nustumtas šis klausimas, taip pat neskuba dėl to pasisakyti. Manome, kad konstitucinė Tautos teisė į referendumus pažeidžiama ir dėl politinių konjunktūrinių priežasčių – vykstančių Respublikos Prezidento ir Europos parlamento rinkimų“, — teigia spaudos  konferencijos rengėjai.

 

2014-05-20 d. 10.30 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime (įrašas youtube:) „Liberalai: Atsilyginsime už balsus...“ Skaityti:

Spaudos konferencijoje Zigmas Vaišvila atskleis, ką gali reikšti „liberalus“ ir lengvabūdiškas liberalų sąjūdžio rinkimų į Europos parlamentą šūkis „Atsilyginsime už balsus...“ su įvairiomis šio šūkio pabaigos variacijomis ir pasekmėmis. Skaityti toliau:

Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila

Zigmas Vaišvila "Ar vyks referendumai Lietuvoje?"

"Ar vyks referendumai Lietuvoje?"

<..> Priminsiu, kad 1994-07-22 Konstitucinio Teismo nutarimu nustatyta, jog niekas neturi teisės riboti Tautos teisės į referendumą, o 2006-03-14 Konstitucinio Teismo nutarimu, t.y. jau po Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą, išaiškinta, kad tarptautinės sutartys ir sutartis dėl ES negali būti aukščiau už Lietuvos Respublikos Konstituciją. Todėl 2012 m. spalio 14 d. referendume pareikštos Tautos valios vykdymas ar nevykdymas, birželio 29 d. referendumo įvykimas ar neįvykimas, jo rezultatai,  Lito išsaugojimo referendumo blokavimas ir Tautos suvereno galių ignoravimas, perduodant biurokratiniam centrui Lietuvos valstybės galias, net pažeidžiant mūsų stojimo į ES sutartį – tai Prezidentės D. Grybauskaitės ir po jos padu telefoninės teisės, kitais būdais prispausto Seimo kasdienybė. <..> Skaityti visą:

 

Vitas TOMKUS: Kodėl VIETOS oligarchams nebėra Lietuvoje VIETOS?

Kyla įtarimas, kad ES sutartyje yra įrašyta prievolė ne tik parduoti svetimiesiems žemę, bet ir išvalyti ją nuo VIETOS gyventojų.  

 

„Rinkimai – nerinkimai“, 2014-05-09 Skaityti:

 V.Kudirkos tiltas? | Alkas.lt koliažas
Gegužės 9-oji. Paskutinieji kandidatų dalyvauti Respublikos Prezidento rinkimuose debatai LRT. Pertraukos metu – „Panoramos“ reportažai. Įvykiai Ukrainoje. Pergalės prieš fašistinę Vokietiją diena.

"Sveiki, tikiuosi, tai nėra
rinkiminė agitacija.
Gero pasirinkimo ir
svarbiausia - antro turo."

Europos Sąjunga ir Lietuvos dar Respublika mini Europos dieną – Tautiškos giesmės autorius Vincas Kudirka savo vardo aikštėje Vilniuje apvyniotas mėlynu ES šaliku, papuoštu geltonų žvaigždučių ratu. Ir nemokama (?) jaunojo „mičiūriniečio“ pamokėlė apie užsienietiškų liepų sodinimo naudą Vilniaus gatvėse.

Suprantamas priešrinkiminis rinkinys. Bet V. Kudirka – su naujos sąjungos šaliku… Jei negerbiate V. Kudirkos ir savo istorijos, tai ar gerbiame patys save, taip elgdamiesi?

Vincas Kudirka išniekintas uždėtu ES šaliku. Libera;ų išsigimimas.Iškreiptas vertybių supratimas peržiangia visas ribas. Nepagarba Vincui Kudirkai liberalų siekiu "sublizgėti" — "darant politiką". Skaityti toliau:


Vienyti žmones bendrai veiklai turėtų TIKSLAS
, o ne vedlys.

Tautos tarybos kūrimo pradininkų kuopa.

REFERENDUMAS – TAUTOS VALIA