Nuomonės

9. Paskubomis sukurti ,,saugikliai” netrukdo užsieniečiams įsigyti žemės

„SAUGIKLIAI“

Butkevičiaus su savo kompanija tik dėl akių sudėti žemės pardavimo saugikliai, apsunkinant įsigijimą patiems Lietuvos piliečiams ir dar pasirašyti su prezidentės pareiškimu, kad būtinai turės būti tvarkoma.
Ir tik sulaukim nesėkmingų Referendumo rezultatų, iškart išvysim kas žemę galės susipirkti Lietuvoje.

Perka ir dabar ką nori, todėl būtina stabdyt šį procesą ir neleist įsiteisint. O kai ateis su įgyta Maltos pilietybe - dar ir žodžio nepasakysi... Ir galės įsigyti kas panorės: ar tai bus rusas, džihadistas ar afganas.
- Seimui persistengus, kaip ne pirmą sykį, įrašius pardavimą vietoj įsigijimo, kas ir buvo rašoma ES sutartyje. Pagal civilinį kodeksą (laisvas kapitalo judėjimas) galima ir nuoma ir panauda ir uzufruktas... Priedo dar be žemės įrašė miškus ir vandenis... ( – kas vėl yra persistengta).

 „Konstitucijos įgyvendinimo įstatyme Lietuva įsipareigojo nuo 2014 metų gegužės 1 dienos suteikti leidimą įsigyti žemę, vidaus vandenis ir miškus ne tik ES, bet ir NATO bei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) nariams. Įtakingajai pasaulinei organizacijai, kurios būstinė yra Paryžiuje, priklauso ne tik galingiausios pasaulio šalys: Japonija, Kanada, Japonija, Pietų Korėja, bet ir Meksika, Naujoji Zelandija.“
– Nustekentiems lietuviams neįperkama gimta žemė. Lieka tik jos nuoma imant paskolas technikai. O tiem, kuriem nelimituotai pinigėliai spausdinami – pigią lietuvio žemelę ne bėda supirkt, paskiau brangiai nuomot. „O jau neatpirksi taip paprastai, biednas lietuvi, išmokų suvienodinimas ne tau, kad ir gauni mažiausias visoj Europoj. Neišsireikalavai, teks širdžiai brangią žemelę aukot. Konkurencijos tikrai neatlaikysi, vis tiek su laiku teks žemę parduoti, pagyvensi kurį laiką bagotai, o po kelių dešimtmečių Jus pakeis kiti.“

– Lietuvos protėvių krauju gintas palikimas ateities kartom, Tautai klestėt, o ne vergais išeit...